Ślusarz Bydgoszcz

Ślusarz Bydgoszcz

Ślusarz Bydgoszcz

SŁAWKO ma za sobą długą, ponad 20-letnią tradycję działalności na rynku usług ślusarskich w Bydgoszczy. Od 1993 r. ciężko pracujemy nad wykuciem solidnej marki, cenionej przez wielu klientów za uczciwość, przyjazne podejście do klienta i doskonałość oferowanych usług.

Jesteśmy dumni z opinii naszych klientów oraz licznych realizacji. Oddajemy je w terminie i gwarantujemy wysoką jakość usług ślusarskich i spawalniczych. Współpracujemy też chętnie w zakresie napraw i konserwacji.

Zainteresowany! Zgłoś się do nas, a my przyjedziemy na wskazne miejsce i dokonamy wstępnej wyceny – za darmo! Więcej szczegółów na temat świadczonych przez nas usług znajdziesz w naszej ofercie.

Nie istnieje dla nas zlecenie zbyt trudne lub nietypowe – podejmiemy się wykonania każdej konstrukcji stalowej. W Bydgoszczy od lat zajmujemy się zarówno wielkimi inwestycjami, jak i drobnymi, indywidualnymi zleceniami. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb, życzeń oraz możliwości finansowych klienta. Zaufało nam już wiele podmiotów prywatnych i publicznych. Zaufaj nam i ty!
Gwarantujemy:
darmowy dojazd, pomiary i wycenę zlecenia,
fachowe, rzetelne i przyjazne podejście,
doświadczonych i sprawdzonych wykonawców,
solidność, jakość i terminowość zlecenia.

SŁAWKO, Bydgoszcz – ślusarstwo i spawanie. Ogrodzenia, balustrady, wiaty, konstrukcje stalowe na wymiar, usługi ślusarskie, wymiana zamków. Zapraszamy do kontaktu!